O nás

"Tento sport děláme srdcem s láskou a radostí"

Chceme slacklining zpřístupnit jednotlivcům, rodinám, firmám i široké veřejnosti. I my jsme jednou začínali a proto víme, jak mohou být začátky na slackline obtížné. Chceme pomáhat všem, které tento krásný sport zaujal. Rádi vás provedeme prvními kroky či pomůžeme v rozvoji již mírně pokročilým. Předáme naše zkušenosti a ulehčíme vaši cestu.

 

FTVS logo

Jsme certifikovanými trenéry licence B – druhým nejvyšším stupněm trenérské kvalifikace.
Licence nás opravňuje k výkonu funkce profesionálního trenéra v ČR.

 

SILVIE

IMG 20230521 142229 scaled

Silvi je mladá slacklinerka jejíž srdcovou záležitosti jsou highliny. Aktuálně má na svém kontě přešlou 470 m dlouhou highlinu a je jednou z nejlepších českých lajnerek u nás. Při pohledu na Silvi ve vzduchu a její úsměv na tváří, se vám bude zdát tenhle sport jednoduchý a krásný. Silvi dává do lajn nejen spoustu práce a energie, ale hlavně srdíčko. Je otevřená všem novým příležitostem i lidem a vše přijímá s obrovským vděkem a pokorou.

LUKÁŠ

IMG 20230521 142105 scaled

Luki je zkušený slackliner a výborný lezec. Slacklinám se věnuje již více než 7 let. Den pro něj začíná zeleným čajem a neobejde se bez sportovní aktivity. Luki dbá na zdravou stravu a pravidelný pohyb. Rád vám sestaví trénink na míru nebo vás provede highline začátky vysoko nad zemí. Je vystudovaný ekonom a momentálně pracuje s AI. Už pátým rokem stojí v čele České asociace slackline, vyjednává podmínky s CHKO a úřady.

TERKA

IMG 20230521 143028 scaled

Terka je zapálená slacklinerka, která se věnuje nejen longlinám a highlinám ale umí skákat i na trikovce. Je výbornou organizátorkou akcí všeho druhu  Svou pozitivní energií dokáže každého nadchnout a vzbudit zájem o tento sport. Terku potkáte především na kurzech pro děti a rodiny. Je vystudovaná magistra a v pedagogice má dlouholetou zkušenost.
S dětmi to opravdu umí, dokáže je srovnat a zábavnou formou naučit novým věcem. :))

Proč si vybrat nás

Slackline list_bez pozadí

Profesionalita

Jsme profesionálové v tom, co děláme. Ať už jde o trenérství, práci s lidmi nebo kotvení a instalaci slackline. V naší branži se pohybujeme více než 6 let.

Slackline list_bez pozadí

Rychlá a férová komunikace

S námi nečekáte dlouhé dny na odpověď. Reagujeme vždy promptně, věcně a férově. Jsme flexibilní a umíme se přizpůsobit situaci.

Slackline list_bez pozadí

Široká působnost

Nabízíme kurzy slackline ve velkých městech a máme široký výběr termínů. Pokud i tak vhodné místo a termín nenajdete, vypíšeme skupinový kurz přímo ve vašem městě. V rámci workshopů, teambuildingů a vystoupení působíme po celé ČR.

Slackline list_bez pozadí

Zkušenosti

Máme za sebou desítky kurzů pro dospělé i děti, workshopů a vystoupení. Stovky napnutých slackline a statisíce nachozených metrů.

Přejít nahoru