Naše kurzy

 Ať už na slackline začínáš nebo máš pár kroků za sebou je tento kurz určen přímo pro tebe! Dáme ti rady na míru a naučíme, jak správně držet rovnováhu, což ti pomůže se rychleji zlepšovat. Kurz jednoduše přizpůsobíme tvým schopnostem a pomůžeme ti posunout se dál.

Slack stromovka20 min
Slackline skupinový kurz

Skupinový kurz

Skupinový kurz je skvělou příležitostí k naučení základů i rozšíření dovedností. Spolu s ostatními budete mít možnost se motivovat, pomáhat si a sdílet své úspěchy. Ukážeme ti správnou techniku chůze, budeš mít možnost vyzkoušet si různé typy lajn a projdeme si společně základní tríčky, které zvládne i začátečník.

Láká vás chůze v oblacích? Na highline kurzu můžete vyzkoušet své dovednosti vysoko nad zemí. Kurzem vás provede zkušený instruktor, který se postará o vaši bezpečnost.

kurz highline
Darkovy poukaz na individalni kurz

dÁRKOVÝ POUKAZ

Pořiďte svým blízkým jedinečnou příležitost zábavy a relaxace formou slackline kurzů.

Proč slackline?

01 Rozvoj rovnovahy

Rozvoj rovnováhy a vnímání těla​

Balancování a učení nových pohybů přináší zlepšení rovnováhy a koordinace, což vede k lepšímu povědomí o vlastním těle.

Zklidnění mysli

Slacklining je skvělý způsob, jak si vyčistit hlavu, přijít na jiné myšlenky nebo také jak chvíli nemyslet jednoduše na nic. Na lajně se soustředíte jen na pohyb. Je to skvělá forma aktivního odpočinku a relaxace.

02 Zklidneni mysli
03 Posileni svalu

Posílení svalů

Kvůli sedavému zaměstnání můžou některé naše svaly oslabovat nebo se zkracovat. Na slackline aktivujete svaly ve svém těle a posílíte svaly nohou, zad, břicha, ramen, i ty, o kterých jste doteď ani nevěděli.

Snížení stresu

Slackline může být zábavným způsobem, jak si odpočinout od stresu každodenního života. Koncentrace na chůzi po slackline vám pomůže na chvíli zapomenout na všechny starosti a soustředit se na přítomný okamžik.

04 Snizeni stresu
05 Zlepseni koncentrace

Zlepšení koncentrace

Slackline vyžaduje soustředění a pozornost, což vám může pomoci zlepšit schopnost soustředit se na každodenní úkoly.

Společenská aktivita

Slackline je skvělou společenskou aktivitou pro trávení času s přáteli, rodinou nebo kolegy. Naučíte se něco nového, zažijete spoustu zábavy a užijete si společný čas.

06 Spolecenska aktivita
07 Pohyb v prirode

Pohyb v přírodě

Z práce jsme většinou zvyklí sedět a trávit dny v kanceláři. Slacklining je skvělou příležitostí, jak strávit volnou chvilku venku v přírodě mezi stromy. Tak neseďte doma a pojďte s námi ven!

Přejít nahoru