SKUPINOVÉ kurzy

Ostýcháš se přijít na individuální kurz? Pak máš možnost přijít na skupinový kurz!  

Na skupinovém kurzu nebudeš na chůzi po slackline sám/a. V začátcích to většinou nikomu moc nejde, lajna se klepe a člověk pořád padá. My to známe, i my jsme jednou začínali. Proto víme, jak obtížné to je. Ve skupině uvidíš, že nejsi jediná/ý, komu to ze začátku nejde. První pokusy jsou náročné pro všechny. Společně s ostatními budeš mít možnost si pomáhat, sdílet radost a vzájemně se motivovat. 

Na kurzu budeš mít možnost vyzkoušet si různé typy lajn, naučíme tě správnou techniku chůze, ukážeme, jak se na lajně zvednout a dozvíš se spoustu nových informací o tomto sportu. Ukážeme si i nějaké základní tríčky, které zvládne každý začátečník. 

Slackline není jen o fyzické zdatnosti, ale také o mentální síle a koncentraci. Při balancování na slackline vám v hlavě na nic jiného místo nezbyde. Budete se soustředit na daný úkol a propojíte svou mysl s pohyby. Slackline je skvělá forma aktivního odpočinku, při které se na chvilku odreagujete od problémů každodenního života.

Přihlásit se

Registrace na nejbližší kurzy

Zima 2023/2024 – vnitřní kurzy Nacvič Balanc

20.3.2024 – Stromovka, Praha

23.3.2024 – Stromovka, Praha

10.4.2024 – Stromovka, Praha

12.4.2024 – Park Podvinní, Praha 9

13.4.2024 – Stromovka, Praha

14.4.2024 – Stromovka, Praha

17.4.2024 – Komenského sady, Ostrava

24.4.2024 – Stromovka, Praha

Sledujte nás na sociálních sítích
Darkovy poukaz na individalni kurz

dÁRKOVÝ POUKAZ

Pořiďte svým blízkým jedinečnou příležitost zábavy a relaxace formou slackline kurzů.

Dárkový poukaz lze zakoupit na skupinový i individuální kurz. Máte zájem o poukaz? Kontaktujte nás a vystavíme vám dárkový poukaz na míru

Proč slackline ?

Rozvoj rovnováhy a vnímání těla

Zklidnění mysli a posílení svalů

Snížení stresu a zlepšení koncentrace

Společenská aktivita a pohyb v přírodě

často se nás ptáte

Skupinový kurz je určen pro všechny, ať už jste začátečník nebo pokročilý. A pokud máte nějaké zvláštní požadavky, povězte nám o nich.

Na kurz si s sebou přineste vhodné sportovní oblečení a dobrou náladu. Boty na přezutí můžete nechat doma, většinou se po slackline chodí na boso.

I když si chcete slackline jen vyzkoušet nebo to s tímto sportem myslíte vážně, naši instruktoři vás úspěšně provedou vašimi začátky. Vše vám detailně popíší, předvedou a dohlédnout, že budete dělat vše správně tak, abyste se zlepšili co nejrychleji. Chce to píli a vydržet.

Naše kurzy jsou zaměřeny na individuální přístup ke každému, kdo se kurzu účastní. Minimální počet účastníků pro skupinový kurz je 3, maximálně však 8 osob na jednoho instruktora, to proto, abychom se dokázali věnovat každému z vás.
U skupinového kurzu můžete očekávat větší interakci s ostatními účastníky i kopec srandy.

Rozhodně! Rádi vám vystavíme dárkový poukaz a termín si vyberete později.

Ano. Pokud jste si z vypsaných termínů nevybrali, ozvěte se nám a vypíšeme další termín. A pokud by se kurz nenaplnil, rádi vám zajistíme individuální kurz.

Napište nám, kde byste kurz rádi měli a vypíšeme skupinový kurz. Pokud se naplní, tak kurz uspořádáme rovnou u vás, a to kdekoliv po České nebo Slovenské republice.

Přejít nahoru