Individuální kurzy

Chceš se naučit chodit po lajně, ale nevíš jak na to? Jsme tu pro tebe! Nikdo učený totiž z nebe nespadl, a i my jsme jednou začínali. Rádi tě provedeme začátky slackliningu. I když už zvládneš pár kroků na lajně nebo jsi dokonce přešel/la svoji první slackline, ukážeme ti další možnosti, jak posouvat své hranice.

Jak to probíhá?
Pomůžeme ti se správnou technikou chůze a držením těla, ukážeme ti jak pokládat chodidla na lajnu, nebo kam se dívat a mnoho dalšího. Naučíme tě, jak se na lajně zvedat a jednoduché tríčky, které lze na slackline provádět. Instruktor se co nejvíce přizpůsobí tvým aktuálním schopnostem a pomůže ti v rozvoji individuálních dovedností. Začneme s vysvětlením základních technik a postupně se budeme posouvat k pokročilejším trikům a výzvám. Poskytneme ti cennou zpětnou vazbu a individuální podporu k rozvoji tvých schopností.

Nediv se, nejde to hned, lajna se na začátku klepe a chůze po ní je obtížná. Ale s každým dalším pokusem je to lepší a lepší. Tělo se na pohyb adaptuje, svaly se aktivují. Chce to čas a trpělivost. Čím více energie do toho dáš, tím dříve se vrátí.

Stále váháš? Tak se neostýchej a vezmi na kurz i svého kámoše/kámošku!

Přihlásit se

Registrace na nejbližší kurzy

13.3.2024 – Stromovka, Praha

20.3.2024 – Stromovka, Praha

23.3.2024 – Stromovka, Praha

10.4.2024 – Stromovka, Praha

13.4.2024 – Stromovka, Praha

14.4.2024 – Stromovka, Praha

24.4.2024 – Stromovka, Praha

Sledujte nás na sociálních sítích
Darkovy poukaz na individalni kurz

dÁRKOVÝ POUKAZ

Pořiďte svým blízkým jedinečnou příležitost zábavy a relaxace formou slackline kurzů.

Dárkový poukaz lze zakoupit na skupinový i individuální kurz. Máte zájem o poukaz? Kontaktujte nás a vystavíme vám dárkový poukaz na míru

Proč slackline ?

Rozvoj rovnováhy a vnímání těla

Zklidnění mysli a posílení svalů

Snížení stresu a zlepšení koncentrace

Společenská aktivita a pohyb v přírodě

Často se nás ptáte

Kurz je určen pro všechny, ať už jste začátečník nebo pokročilý. A pokud máte nějaké zvláštní požadavky, povězte nám o nich.

Na kurz si s sebou přineste vhodné sportovní oblečení a dobrou náladu. Boty na přezutí můžete nechat doma, většinou se po slackline chodí na boso.

I když si chcete slackline jen vyzkoušet nebo to s tímto sportem myslíte vážně, naši instruktoři vás úspěšně provedou vašimi začátky. Vše vám detailně popíší, předvedou a dohlédnout, že budete dělat vše správně tak, abyste se zlepšili co nejrychleji. Chce to píli a vydržet.

Každý trénink začíná zahřátím, po kterém následuje seznámení se slackline. Pomůžeme ti se správnou technikou chůze a držením těla, ukážeme ti jak pokládat chodidla na lajnu, nebo kam se dívat a mnoho dalšího. Naše kurzy jsou zaměřeny na individuální přístup ke každému, kdo se kurzu účastní.

Rozhodně! Rádi vám vystavíme dárkový poukaz a termín si vyberete později.

Ano. Pokud jste si z vypsaných termínů nevybrali, ozvěte se nám a vhodný čas najdeme 🙂

Kurzy nabízíme i v jiných větších městech. Dejte nám vědět, odkud jste a domluvíme se. Případně je možné vypsat skupinový kurz, a pokud se naplní, tak jej uspořádat kdekoliv po České nebo Slovenské republice.

Přejít nahoru